POLSKI

 

 

 TŁUMACZENIA I USŁUGI ASYSTENCKIE

 
             

O NAS

JAKOŚĆ

TŁUMACZENIA

WYCENA

USŁUGI ASYSTENCKIE

KONTAKT

 

 

 

 

 

 

 
   
 

 

Do kogo skierowane są usługi asystenckie?

 

Do przedsiębiorców zagranicznych poszukujących możliwości prowadzenia działalności lub nawiązania kontaktów biznesowych w Polsce.  Specjalnie dobrani tłumacze będą asystować Państwu podczas rozmów biznesowych,  w trakcie targów i wystaw, pomogą przy sporządzaniu korespondencji, przy załatwianiu formalności, poszukiwaniu informacji i analizie wybranych sektorów polskiego rynku.
Do polskich przedsiębiorców - podczas Państwa podróży za granicę oferujemy asystę profesjonalnych tłumaczy przy prowadzeniu rozmów biznesowych, uczestnictwie w imprezach wystawienniczo-targowych, poszukiwaniu informacji       o wybranym sektorze rynku i ogólnie przy poruszaniu się po kraju obcojęzycznym.
W celu otrzymania szczegółowej oferty prosimy przesłać zapytanie. Dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb i oczekiwań, uwzględniając dostępność naszych tłumaczy.

 

 

 

Alltera - to wynik naszych własnych wysokich osiągnięć zawodowych i bogatych doświadczeń.
Alltera - to efekt naszej pasji do pracy i do zdobywania nowej wiedzy .
Alltera - to nasz hołd dla wszystkich osób, którzy mieli wpływ na to kim jesteśmy, którzy ukształtowali nasz światopogląd, wzbudzili w nas pragnienie tworzenia i nauczyli czerpania satysfakcji z pracy.

Pragniemy być Waszym oczywistym najlepszym wyborem.